Україна виступає проти "актів помсти" на Близькому Сході

МЗС

З відкритих джерел

В Україні стурбовані триваючою ескалацією ситуації на Близькому Сході після атак на базу операції "Непохитна рішучість" та посольство США в Іраку

У Міністерстві закордонних справ України застерегли, що будь-які акти помсти можуть стати загрозою для стабільності на Близькому Сході та глобальної безпеки. Про це йдеться у заяві МЗС України.

"В Україні стурбовані триваючою ескалацією ситуації на Близькому Сході після атак на базу операції "Непохитна рішучість" та посольство США в Іраку, а також сьогоднішніх дій у відповідь Сполучених Штатів у Багдаді", - наголошується у заяві.

У МЗС наголосили, що "Україна виходить з нагальної необхідності запобігти подальшій ескалації та будь-яким актам помсти, які можуть стати загрозою для стабільності регіону та глобальної безпеки".

Нагадаємо, у четвер вночі, 2 січня, в Багдаді голова елітних сил "Кудс" та іранський генерал Касем Сулеймані загинув під час ракетного обстрілу. Згодом американські чиновники підтвердили удари по двох пов'язаних з Іраном об'єктах.

Loading...