Справа Шеремета: У Києві провели слідчий експеримент із Кузьменко

Фото з місця експерименту, hromadske.ua

Фахівці перевіряли ходу підозрюваної

У четвер, 2 січня, в Києві відбувся слідчий експеримент у справі вбивства журналіста Павла Шеремета за участі підозрюваної лікарки та волонтерки Юлії Кузьменко. Про це повідомляє hromadske.

Як зазначається, експеримент проводився на вулиці Бульварно-Кудрявській столиці за участю криміналістів, правоохоронців та Юлії Кузьменко.

Зокрема, метою слідчого дійства була перевірка ходи підозрюваної, щоб порівняти її з ходою особи на відеоматеріалах слідчих.

Також встановили, що підозрювана була одягнена у той самий одяг, який, ймовірно, був на ній у день загибелі Павла Шеремета, коли підклали вибухівку. А саме, журналіст загинув унаслідок підриву автомобіля в центрі Києва 20 липня 2016 року.

Проте адвокат волонтерки Юлії Кузьменко Владислав Добош заявив, що буде домагатися повторного проведення слідчого експерименту, адже на відео зі справи зафіксовано двоє осіб. За інформацією слідства другою особою, ймовірно, був Андрій Антоненко.

До слова, адвокат додав, що експеримент не завершено, адже наступного дня все оформлять документально та відправлять на експертизу.

Нагадаємо, вчора, 2 січня, адвокат підозрюваної у вбивстві журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко Владислав Добош подав скаргу щодо порушення її прав уповноваженій Верховної Ради з прав людини Людмилі Денисовій.

Loading...