Справа Шеремета: Антоненко відмовився від участі в слідчому експерименті без своїх адвокатів

Андрій Антоненко (Riffmaster) подав позов до Печерського суду Новое время

Масі Найєм повідомив про кілька порушень одразу

Підозрюваний у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрій Антоненко відмовився від участі в слідчому експерименті без своїх адвокатів.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив адвокат Масі Найєм.

За його словами, один з трьох адвокатів отримав інформацію про проведення експерименту за годину, а інший взагалі не отримав жодних повідомлень станом на 20:00.

А це є порушенням, оскільки повідомлення про слідчий експеримент адвокати мали б отримати за три доби.

Масі Найєм також повідомив, що слідчі намагались залучити до слідчого експерименту адвоката з Центру безоплатної допомоги.

"Це порушення ст. 49 КПК, а також ст. 53 КПК. У ст. 49 вказано випадки, коли слідчий і прокурор можуть залучити захисника з Центру безоплатної допомоги. Андрій не підпадає під жодний з них – у нього вже є три адвокати",- написав він.

Ще одне порушення – це час проведення слідчої дії.

Згідно з діючим законодавством, проведення слідчих (розшукових) дій у нічний час (з 22 до 6 години) не допускається, за винятком невідкладних випадків, коли затримка в їх проведенні може призвести до втрати слідів кримінального правопорушення чи втечі підозрюваного.

"Павла вбили три роки тому, втрати слідів тут не може бути. Втеча неможлива – підозрюваного арештовано", – наголосив Масі Найєм.

Нагадаємо, у четвер, 2 січня, в Києві відбувся слідчий експеримент у справі вбивства журналіста Павла Шеремета за участі підозрюваної лікарки та волонтерки Юлії Кузьменко. 

Як повідомлялося, 12 грудня очільник Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив про затримання та оголошення підозри фігурантам у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета.

Слідство у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета підозрює щонайменше п’ятьох осіб: медсестру одного з парашутно-десантних батальйонів Яну Дугарь, лікаря й волонтера Юлію Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інну Грищенків.

Loading...