Рівненська і Тернопільська обласні прокуратури мають нових керівників

Прокуратура Рівненської області

Новим прокурором Рівненської області став – Антон Войтенко, Тернопільської – Петро Бойко

Сьогодні, 3 січня, у Рівненській та Тернопільській обласних прокуратурах були представлені нові керівники.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

"У п’ятницю, 3 січня 2020 року, заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор Віктор Чумак представив колективу прокуратури Рівненської області нового керівника – Антона Войтенка, а колективу прокуратури Тернопільської області нового керівника – Петра Бойка", – йдеться у повідомленнях Офісу генпрокурора.

Антон Войтенко народився 22 жовтня 1984 року в м. Умань Черкаської області. Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. В органах прокуратури Войтенко працює з 2007 року. За цей час обіймав різні посади, у тому числі керівні.

До призначення на посаду прокурора Рівненської області обіймав посаду начальника управління нагляду за додержанням законів, виконанням судових рішень у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності військової прокуратури Центрального регіону України.

Петро Бойко народився 23 липня 1985 року у м. Чернігів. В органах прокуратури - з 2010 року. За цей час обіймав різні посади, у тому числі керівні в органах прокуратури Севастополя та Військової прокуратури Західного регіону.

До призначення на посаду прокурора Тернопільської області працював військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

Нагадаємо, 2 січня на зміну ліквідованій Генеральній прокуратурі в Україні почав роботу Офіс генпрокурора. У новому відомстві працюватимуть 1500 співробітників замість 2500 працівників Генпрокуратури. Усі вони мали пройти переатестацію.

Loading...