НАБУ розпочало досудове розслідування проти Труби

Роман Труба. Фото: unian.net

Адвокати радять детективам НАБУ покопирсатися у так званих "Записах Труби"

Національне антикорупційне бюро України відкрило справу проти ексдиректора Державного бюро розслідувань Романа Труби за статтею щодо зловживання впливом.

Про це повідомляє адвокат Ігор Головань, який захищає інтереси експрезидента Петра Порошенка у справах, розпочатих вище згаданим ДБР у блозі на УП.

Він додав фото відповідних документів, де зазначається, що досудове розслідування було розпочате 19 грудня 2019 року.

У витязі з ЄРДР сказано, що НАБУ розслідує можливе здійснення Трубою незаконного впливу на слідчих ДБР для ухвалення рішень з метою одержання неправомірної вигоди.

"13.12.2019 року ухвалою ВАКС уповноважені особи НАБУ були зобов'язані внести до ЄРДР відповідні відомості за повідомленням від 04.12.2019 року та видати заявнику відповідний витяг з ЄРДР. І тільки зараз отримали листа, в якому повідомлялося про виконання ухвали слідчого судді ВАКС від 13.12.2019 року та про внесення в ЄРДР відомостей за відповідним повідомленням про кримінальні правопорушення та про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні N52019000000001163 з попередньою кваліфікацією за ст. 369-2 ККУ "Зловживання впливом"", - стверджує Головань.

Слід відзначити, що за словами адвоката, мова йде про розмови Труби з керівником Офісу президента Андрієм Богданом та його заступником Андрієм Смирновим.

НАБУ

НАБУ

Нагадаємо, 27 грудня президент Володимир Зеленський звільнив Романа Трубу з посади директора Державного бюро розслідувань.

Водночас Труба заявив, що він не згоден з негативною оцінкою діяльності ДБР під його керівництвом.

Loading...