МВС України отримало ще два французьких гвинтокрили Airbus Helicopter

Гвинтокрил від французької компанії Airbus Helicopter МВС України

Вони виконуватимуть завдання з моніторингу державного кордону

Сьогодні, 3 січня, в Україну прилетіло два гвинтокрили від французької компанії Airbus Helicopter - вони поповнять авіаційний парк МВС.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як стверджує перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, дані гелікоптери є економічними і підходять для підготовки льотнього складу.

"Сьогодні у рамках контракту з французькою компанією Airbus Helicopter ми отримали ще два вертольоти Н125. Вони виконуватимуть завдання з моніторингу державного кордону. Загалом у рамках контракту ми вже отримали п’ять гелікоптерів Н225 для рятувальників та гвардійців. А в цьому році ми плануємо отримати 10 гелікоптерів для рятувальників, гвардійців та поліції. Окремо планується запустити Сервісний центр для обслуговування цієї техніки", - сказав він.

Також, за його словами, Держприкордонслужба вирішила обрати саме цю модель через те, що вона дозволить проводити моніторинг ситуації на кордоні.

"Надалі моделі Н125 прилітатимуть в Україну вже зі спеціальним обладнанням для спостереження. Два гелікоптера, які прибули сьогодні, будуть використовуватися для підготовки пілотів – прикордонників. Не дивлячись на порівняно невеликий розмір, ця машина має велику стабільність польотів, на борт може підняти до 6 членів екіпажу, відсутність вібрації у салоні, що необхідно для роботи оператора та тривалий час перебуває у повітрі без дозаправки", - зазначив Яровий.

Невдовзі майбутні пілоти будуть навчатися на сучасному стимуляторі польотів, надходження якого також очікується найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що ЗСУ отримали новий надзвуковий винищувач МіГ-29.

Loading...