Мінцифри запустило послугу "єМалятко"

Фото з відкритих джерел

Харків став першим українським містом, де з'явилася ця послуга

Міністерство цифрової трансформації запустило послугу "єМалятко", яка має спростити проходження ряду бюрократичних послуг для молодих батьків.

Про це повідомляється на сторінці міністерства у Facebook.

"Харків – перше українське місто, де новоспечені батьки можуть скористатись комплексною послугою "єМалятко". Сьогодні перші батьки отримали цю послугу без черг та зайвої бюрократії у Харківському міському перинатальному центрі", - говориться у повідомленні.

Зазначається, що харківська пара змогла отримати одразу шість послуг за однією заявою у пологовому будинку завдяки "єМалятко". Зокрема, мова йде про державну реєстрацію народження; визначення походження дитини; призначення допомоги при народженні дитини; реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

У міністерстві додають, що протягом січня послугу буде запущено ще в 10 українських містах: Києві, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Рівному, Кривому Розі, Львові, Луцьку, Вінниці та Маріуполі.

Загалом "єМалятко" передбачає 10 послуг для батьків новонароджених в одній послузі від держави.

Раніше повідомлялося, що у Мінцифри заявили, що ЄС виділить 25 млн євро на е-урядування в Україні у 2020 році.

Loading...