Мінінфраструктури знає про проблеми при користуванні електронним бронюванням дозволів на міжнародні перевезення

В Україні запрацював Транспортний портал електронних послуг Фото з відкритих джерел

Усі проблеми опрацьовуються, після чого буде надано відповіді на типові запитання

Міністерство інфраструктури України попереджає про проблеми, які можуть виникнути при користуванні, запущеним з 2 січня у тестовому режимі, електронним бронюванням дозволів на міжнародні вантажні перевезення.

Як зазначає пресслужба відомства, за сьогоднішній день заброньовано вже понад 500 дозволів.

Повідомляється, що Укртрансбезпека запровадила тестовий процес електронного бронювання дозволів на міжнародні вантажні перевезення через Транспортний портал електронних послуг.

Відзначається, що перевізники звертаються з питаннями та проблемами, які виникли під час користування сервісом. Наразі всі питання опрацьовуються та систематизуються, після чого буде надано відповіді на типові запитання.

"Звертаємо увагу, що електронне бронювання гарантує резервування за перевізником бланку дозволу. Для отримання заброньованого дозволу перевізнику під час оформлення та видачі його у пункті видачі довідок (ПВД) необхідно пред’явити передбачені законодавством документи", – наголошують у відомстві.

Крім того, у Міністерстві інфраструктури просять врахувати, що багаторазові дозволи Франції та Нідерландів, які були заброньовані перевізниками, яким не розподілено такі дозволи, видаватись на ПВД не будуть. Кошти за їх бронювання перевізникам буде повернуто.

Додатково, 3 січня бланки багаторазових дозволів Франції та Нідерландів буде направлено на ПВД, інформацію щодо розподілу бланків дозволів по ПВД буде оприлюднено додатково. Електронне бронювання зазначених дозволів буде тимчасово недоступним.

У Міністерстві також нагадують, що 40% всіх дозволів залишаються доступними для оформлення та видачі при усному зверненні на ПВД.

Раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури України планує у 2020 році підготувати законопроєкт, який передбачає введення оплати за проїзд дорогами України для вантажних автомобілів з іноземною реєстрацією. 

 

Loading...