Мінекономіки заперечує вплив на Україну зупинення постачань російської нафти до Білорусі

Тарас Качка

Розробляє план дій на випадок такої загрози

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства – торговий представник України Тарас Качка заперечує вплив зупинення постачань російської нафти до Білорусі на ситуацію в Україні в короткостроковій перспективі, але міністерство розробляє план дій на випадок такої загрози.

За його словами, рішення про зупинення постачань нафти з РФ до Білорусі на ситуацію в Україні найближчим часом ніяк не вплине, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми постійно моніторимо ситуацію і працюємо над спільним планом дій щодо усунення будь-якого негативного впливу, який стосується товарообігу нафти та нафтопродуктів з РФ (прямого й опосередкованого)", – заявив він.

Як повідомлялося, Росія з 1 січня зупинила постачання нафти в Білорусь, транспортування в напрямку білоруських нафтопереробних заводів немає.

Зокрема, джерело в нафтовій галузі Білорусі заявило, "безперервні партії" нафти закінчилися 31 грудня. При цьому він додав, що у Мінська є нафтові запаси, а НПЗ в даний час працюють в штатному режимі.

Loading...