live

Кузьмін: "Слуга народу" готує чергове підвищення пенсійного віку

Ренат Кузьмін

Президентська партія "Слуга народу" готує чергове підвищення пенсійного віку. Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ренат Кузьмін.

"На жаль, у період масових новорічних гулянь мало хто звернув увагу на інтерв'ю голови парламентського Комітету з питань соцполітики. А даремно. "Слуга народу" повідала своєму господареві, в сенсі, народу, що при всіх варіантах пенсійної реформи пенсійний вік для українців буде істотно підвищено. Не здивуюся, якщо "Слуги народу" відразу ж після новорічних свят внесуть в пенсійне законодавство норму, що забороняє українцям доживати до пенсії. А що? Пряма економія бюджету! А ви кажете, новорічне президентське вітання всім дуже сподобалося... З турботою про "пересічного українця"...", - зазначив він.

Як повідомлялося, раніше голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів ("Слуга народу") Галина Третьякова заявила в інтерв'ю про неминучість в Україні підвищення пенсійного віку. На її думку, воно має бути плавним. Наприклад, на 1 місяць на рік, починаючи з 2023 або 2025 року.Loading...
Loading...
Loading...