live

Федоров заявив, що в Кабміні вони із Гончаруком ходять "у домашньому"

Очільник Мінцифри носить офіційний одяг на зустрічі з міжнародними представниками

Михайло Федоров. Фото kmu.gov.ua

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів як часто йому доводиться одягати костюм та яких правил дрес-коду дотримуються в уряді. Про це він розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

За словами Федорова, він перевдягається у костюм на роботі, коли має важливі зустрічі, зокрема із донорами чи представниками інших країн.

Щодо того, у якому вигляді йому доводиться ходити на килим до прем'єр-міністра Олексія Гончарука, то очільник Мінцифри зауважив, що тут все простіше, адже йому не потрібно перевдягатися, оскільки сам глава Кабміну любить ходити "в домашньому".

"Він перевдягається. Якщо у нас бувають зустрічі в нього, він ходить також у звичайному. Мені подобається, ми завжди так казали, коли молодими ще були, що я в "домашньому" – нічого страшного. Він ходить звичайно, як зараз, у кросівках може бути. Але коли у нього зустріч, він перевдягається", - розповів Федоров.

Нагадаємо, також міністр цифрової трансформації Михайло Федоров поділився деталями того, скільки людей працює у його відомстві та яку зарплату вони отримують за свою роботу. За його словами, у міністерстві офіційно працює близько 50 осіб, але реальна кількість людей, залучених до діяльності установи, набагато більша.Loading...
Loading...
Loading...