live

Федоров розповів, хто працює і скільки заробляє у Мінцифрі

Всього на міністерство працює 133 людини

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров

internetua.com

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров поділився деталями того, скільки людей працює у відомстві та яку зарплату вони отримують за свою роботу. Про це він розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

За словами Федорова, у міністерстві офіційно працює близько 50 осіб, але реальна кількість людей, залучених до діяльності міністерства, зокрема проєктної, фінансованої донорами, набагато більша.

"Є люди, які офіційно працюють в міністерстві, а є люди, які працюють ще у моїй патронатній службі. Є люди, які працюють у проєктах, які фінансуються донорами. Взагалі в міністерстві сьогодні офіційно працює десь 50 людей. Але люди, які працюють у проєктах, я можу сказати, що вони працюють насправді в міністерстві. Це 133 людини. Офіційно в самому міністерстві 50-55 людей і 133-135 працює взагалі на міністерство. Тобто їх фінансує канадський проєкт, американський проєкт, англійський якийсь проєкт, але вони знаходяться у штаті, вони працюють з нами. Але просто офіційно не в міністерстві, фінансуються проєкти, і вони делегуються нам як люди, які допомагають нам вирішувати якесь питання. У них інша зарплата", - сказав міністр.

Щодо того, якою є зарплата у співробітників міністерства, то очільник відповів, що "у міністерстві зарплати є і 8 тисяч, і 10 тисяч, і 12 тисяч". Сам Федоров отримує на руки 36-38 тис. гривень, а його заступники – "десь по 25-35 тисяч".

Водночас він зауважив, що отриманих коштів від держави міністерству не вистачає і склалася унікальна ситуація, коли "люди витрачають на державу гроші, а не заробляють на державі": "Ми сьогодні витратили нуль гривень державних на будь-який проєкт. Взагалі нуль! Це все донори. Бізнес допомагає. Наприклад, минулого тижня нам передали 50 ноутбуків для послуги "єМалятко". Вся держава так побудована, щоб максимально тобі було некомфортно працювати, тому що вона думала, що ти будеш щось красти".

Очільник Мінцифри також наголосив, що "неможливо реалізовувати швидкі проєкти нормальним, чесним людям, тому що багато запобіжників, щоб ти не крав", тому йому набагато легше працювати з донорами та легше розвивати державне приватне партнерство з бізнесом.

Нагадаємо, нещодавно міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів, що бізнесмени зможуть відслідковувати діяльність компаній або зміну їх статусу за допомогою "держави у смартфоні".Loading...
Loading...
Loading...