live

Воротар збірної України Андрій Лунін може перейти в оренду з "Вальядоліда"до "Ов'єдо"

Голкіпер української національної футбольної збірної Андрій Лунін може продовжити клубну кар'єру у "Ов'єдо" Портал zbirna.com

У послугах найкращого молодого голкіпера світу минулого року зацікавлені два іспанські клуби та один український

Український воротар мадридського футбольного клубу "Реал" Андрій Лунін, який наразі виступає в оренді за "Реал Вальядолід", може змінити команду на "Реал Ов'єдо", повідомляє іспанське видання pucelafichajes.com.

Як йдеться у повідомленні, керівництво мадридського "Реалу" зацікавлене в такому варіанті продовження кар'єри Андрія Луніна. У королівському клубі зі столиці Іспанії сподіваються, що там український воротар матиме більше ігрової практики.

Орендний контракт Андрія Луніна з "Вальядолідом" прописаний до червня 2020 року, але перейти до нового клубу він може достроково в разі узгодження всіх деталей.

Також повідомляється, що мадридський клуб має пропозиції щодо Андрія Луніна з боку ще двох клубів: іспанської "Альмерії" та українського "Дніпра-1". В українському клубі воротар гарантовано мав би більше практики, проте "Реал" вважає за краще, щоб трансфер відбувся в Іспанії.

Нагадаємо, 18-го грудня минулого року Андрій Лунін провів свій перший матч за "Вальядолід", куди він перейшов в оренду з мадридського "Реала" на початку сезону-2019/2020.

 

Loading...