У Музеї Бандери з’явився експонат 1915 року

Роман Ткач передав до музею документ 1915 року, Фото з соцмереж

До Музею Прикарпаття передали старовинний документ

Історико-меморіальний музей імені Степана Бандери, що на Прикарпатті, отримав оригінал свідоцтва про народження та хрещення, яке у 1915 році підписав власноруч батько Провідника ОУН, священик УГКЦ Андрій Бандера. Про це повідомив ексголова Івано-Франківської ОДА та депутат облради Роман Ткач.

За словами політика, вчора, 1 січня, він передав цінний документ керівництву музею.

Роман Ткач передав до музею документ 1915 року, Фото з соцмереж

"Знайшов і придбав оригінал свідоцтва про народження, виданого і підписаного власноруч отцем Андрієм Бандерою в листопаді 1915 року. Вчора, в робочому кабінеті отця Андрія, в родинному будинку Бандер, передав свідоцтво директору обласного музею визвольних змагань ім. С.Бандери Ярославу Коретчуку", - йдеться у пості.

Довідка:
Андрій Михайлович Бандера — священик УГКЦ, капелан, культурно-громадський діяч, політик Західноукранської Народної Республіки, ветеран Українсько-польської війни. Батько Богдана, Василя, Володимири, Марти-Марії, Оксани, Олександра і Степана Бандерів.

До слова, Історико-меморіальний музей Степана Бандери розташований у селі Старий Угринів Івано-Франківської області. Окрім цього, поблизу музею знаходиться хата, в якій жив парох с. Ст. Угринів, батько Степана Бандери з сім'єю.

Нагадаємо, нещодавно представники Польщі та Ізраїлю засудили виставлення банера із зображенням Бандери на будівлі Київської міської державної адміністрації.

Loading...