Труба не згоден з негативною оцінкою діяльності ДБР під його керівництвом

Роман Труба

Фото з відкритих джерел

Ексочільник ДБР зазначив, що висновок зроблено новою керівницею на підставі декількох днів перебування на робочому місці

Ексочільник Державного бюро розслідувань Роман Труба заявляє, що висновок про провальну роботу цього органу зробили без аудиту. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

"Вже прозвучав та найближчими місяцями, думаю, постійно буде звучати меседж про те, що команда ДБР не впоралася з роботою. Подібний висновок зроблено новою керівницею на підставі декількох днів перебування на робочому місці, без жодного аудиту або хоча б поданих звітів керівників структурних підрозділів", - написав Труба.

Він зазначив, що цими днями відбувається розподіл працівників за принципом "свій" та "чужий", де чужих "звільняють під конвоєм, а критерій професійності виявився неважливим".

"Це свідчить про єдине: інтереси ДБР для нового керівництва – неважливі, головне – довести свою значимість. Задля цього можна нехтувати репутацією органу, репутацією керівників управлінь та роботою працівників", - вважає Труба.

Нагадаємо, 1 січня нове керівництво ДБР заявило, що Державне бюро розслідувань за підсумками 2019 року не впоралося з першочерговими завданнями та викликами.

Loading...