Пенсіонери з Криму і Донбасу мають право отримувати дві пенсії, - Третьякова

Пенсійний фонд - Галина Третьякова

Політик зазначила, що виплати "пенсійних фондів" угруповань так званих "ЛНР" і "ДНР" не можуть стати підставою для невиплати пенсій Україною

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що пенсіонери, які проживають на непідконтрольних українському уряду територіях Криму і Донбасу, мають право отримувати дві пенсії. Таку думку вона висловила в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна"

"Ми не визнаємо окупанта і його дій, ми не визнаємо тих "пенсій" і "документів", ми не визнаємо того, що там відбувається. На технічному рівні ми не з'ясовуватимемо, що людині там платять, а забезпечуватимемо її пенсією, тому що це наш громадянин і у нас із ним, як у держави, є зв'язок", - зазначила Третьякова.

Вона наголосила, що отримання виплат від Пенсійного фонду Росії у Криму і "пенсійних фондів" угруповань так званих "ЛНР" і "ДНР" не може стати підставою для невиплати пенсій Україною. 

"Це пенсіонери 60-70-80 років, вони не можуть відкрити тут бізнес, вони не можуть платити за оренду житла, не можуть отримати тут підтримку - вони залишилися там. І нехай вони навіть отримують по дві пенсії - хіба це має розірвати зв'язок із нашою державою і зі мною як із політиком? Ні!" - сказала парламентар.

Раніше повідомлялось, що в Україні збільшились пенсії на 373 гривні.

Loading...