НЗФ на Донбасі запроваджують штрафні роти, - розвідка

У цих підрозділах спостерігають найвищий рівень правопорушень

Фото з відкритих джерел

Незаконні збройні формування на сході України відновили практику формування штрафних рот. Про це йдеться у щоденному зведенні Міністерства оборони.

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, командування НЗФ відновило практику формування так званих штрафних рот у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк), 2 (Луганськ) АК.

Як зазначається, штрафні підрозділи комплектуються офіцерами, сержантами та рядовими, які причетні до скоєння злочинів, самовільно залишали передові позиції або відкрито висловлювали невдоволення умовами служби. Штрафників противник використовує на найбільш небезпечних ділянках на лінії зіткнення. При цьому, за їх рахунок створюються так звані групи швидкого реагування.

Слід зауважити, що у зазначених підрозділах зберігається найвищий рівень правопорушень, зокрема випадки вбивств, що пов'язано з конфліктами між офіцерами та їх підлеглими. Вбиті зараховуються до втрат нібито внаслідок обстрілів підрозділами Об'єднаних сил.

Нагадаємо, контррозвідка Служби безпеки України викрила вербування мешканця Маріуполя до конфіденційного співробітництва на користь спецслужб Росії. ФСБ хотіли аби українець збирав та передавав інформацію про Збройні сили України.

Loading...