Легіонери збірної України в першій частині сезону-2019/2020: Мар'ян Швед

У першій частині сезону-19/20 українець Мар'ян Швед зіграв за шотландський "Селтік" лише у двох матчах Українська асоціація футболу

Інтеграція атакувального вінгера "синьо-жовтих" у основний склад лідера шотландського футболу триває дуже складно

Коли атакувальний півзахисник національної збірної України Мар'ян Швед перебирався до лав шотландського "Селтику", ніхто, за великим рахунком, не розраховував, що він одразу стане гравцем основного складу, повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

Утім, сподівання на те, що головний тренер "кельтів" Ніл Леннон, враховуючи нюанси адаптації, вік новачка та специфіку решти футболістів своєї команди, буде поступово інтегрувати Шведа в колектив, були.

Зрештою, сталося не так, як гадалося. За першу частину сезону-2019/2020 Мар'ян встиг узяти участь лише у двох поєдинках, хоч і забив при цьому красивий дебютний м'яч. І якщо наприкінці літа українець ще декілька разів потрапляв на лаву для запасних, із початком осені він втратив навіть таку причетність до справ сьогоднішнього лідера шотландського футболу. Так, у вересні наш хлопець мав проблеми зі здоров'ям, але те, що сталося з його статусом згодом, пояснити із далекої України доволі важко.

Так само, як і визначити межі перспектив Мар'яна у Глазго...

 Loading...