Кулеба озвучив план деокупації Криму

Дмитро Кулеба. Фото kmu.gov.ua

Віцепрем'єр-міністр наголосив, що потрібен і третій формат, який буде відрізнятися креативом

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба вважає, що для вирішення  питання Криму Україні потрібен міжнародний формат на подобі нормандського. Про це він заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Перший - це міжнародні організації, коли ООН приймає резолюції, ЮНЕСКО теж приймає резолюції та дистанційно вивчає ситуацію в Криму, місія ООН в Україні проводить дистанційний моніторинг, Рада Європи теж приймає якісь рішення і намагається пробитися до Криму з візитом, Європейський Союз зберігає санкції. Другий формат - двосторонній, коли умовний Лавров кудись приїжджає і йому на переговорах заявляють, що ніколи не визнають незаконну окупацію Криму", - зазначив Кулеба.

Він наголосив, що потрібен і третій формат, який буде відрізнятися креативом, де "як у "нормандському форматі" велася би розмова щодо Криму".

"Ми спокійно до цього ставимося, але вважаємо, що спочатку нам потрібно визначитися, який формат ми хочемо, і навіть без Росії почати в ньому говорити. Тому що нам треба дискутувати, нам потрібна рефлексія щодо того, яким буде шлях до деокупації Криму", - додав віцепрем'єр.

Нагадаємо, раніше голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова заявила, що пенсіонери, які проживають на непідконтрольних українському уряду територіях Криму та Донбасу, мають право отримувати дві пенсії.

Loading...