Денісова звернулася до російського омбудсмена з вимогою невідкладно вжити заходів для відновлення прав активіста Приходька

Олег Приходько

Денісова нагадала, що активісту двічі відмовили у клопотанні

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова вимагає відновлення прав заарештованого в анексованому Криму українського активіста Олега Приходька, до якого не пускають священника. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

"Нашим громадянином подано два клопотання до адміністрації пенітенціарної установи щодо допуску до нього священника, але відповіді так і не отримано", - написала вона.

Вона наголосила, що це порушує права ув'язненого на можливість доступу до кваліфікованих представників будь-якої конфесії, яке закріплено у Мінімальних стандартних правил поводження з ув'язненими, схвалених радою ООН.

"Звертаюся до Уповноваженої з прав людини в РФ Тетяни Москалькової невідкладно вжити заходів для відновлення прав Олега Приходька" - додала вона.

Раніше стало відомо, що заарештованому активісту Олегу Приходьку, який перебуває в СІЗО Сімферополя, не дозволяють бачитися зі священником.

Loading...