У "Нафтогазі" заявили про завершення анбандлінгу

Оператор ГТС повністю відокремився від "Нафтогазу"

Газотранспортна система України З відкритих джерел

У групі "Нафтогаз України" заявили про те, що оператор ГТС України став незалежною компанією. Про це написав на своїй сторінці у Facebook глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

"Сьогодні завершився анбандлінг, незалежний оператор ГТС повністю відокремився від Групи "Нафтогаз" та розпочав автономну роботу - транспортування природного газу для споживачів України та ЄС", - йдеться в дописі.

Також Коболєв зазначив, що "Україна виконала норму Третого енергопакету ЄС і довела, що є відповідальним та надійним союзником".

"Нафотогаз" перестав бути акціонером (бенефіціаром) оператора ГТС, але стає його великим клієнтом, а також готовий по-партнерськи підтримувати в ініціативах, направлених на розвиток цивілізованого та конкурентного газового ринку в Україні", - написав керівник компанії.

Нагадаємо, із 1 січня 2020 року ТОВ "Оператор ГТС України" (ОГТСУ) розпочало транзит газу до Європи. У компанії звітують, що перша ніч минула у штатному режимі, усі номінації щодо транзиту опрацьовано у рамках виконання нового договору.

Loading...