live

Росіянину, який пропонував хабар прикордоннику, заборонили в'їзд на територію України

УНІАН

Напередодні прикордонники винесли рішення про непропуск цього громадянина через незаконне відвідування ТОТ АР Крим у закритих пунктах пропуску

У пункті пропуску для авіаційного сполучення "Бориспіль" громадянин РФ пропонував прикордоннику 20 тисяч рублів, щоб вирішити питання щодо пропуску.

Про це у Facebook повідомляє Окремий контрольно-пропускний пункт "Київ".

"У пункті пропуску для авіаційного сполучення "Бориспіль" громадянин РФ підійшов до старшого зміни прикордонних нарядів та запропонував переглянути рішення щодо його пропуску через кордон.

Напередодні прикордонники винесли рішення про непропуск цього громадянина через незаконне відвідування ТОТ АР Крим у закритих пунктах пропуску. Тоді, за "позитивне" вирішення питання щодо пропуску, росіянин пообіцяв надати прикордоннику 20 тисяч рублів. Пропозиція була відразу ж відхилена охоронцем кордону, а 27-річному молодику роз’яснено відповідальність за дане правопорушення згідно з чинним законодавством України", – йдеться у повідомленні.

Як результат, винахідливому росіянину прикордонники заборонили в'їзд на територію України терміном на 3 роки та проінформували співробітників Національної поліції.

Нагадаємо, у Польщі затримали польсько-українську групу, яка допомагала нелегалам перетнути кордон.Loading...
Loading...
Loading...