live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Японії показали проєктне зображення новітнього винищувача. Фото

pixabay.com

Розробкою NGF займається японський концерн Mitsubishi Heavy Industries

Міністерство оборони Японії опублікувало проєктне зображення NGF (Next Generation Fighter, винищувач нового покоління), який має надійти на озброєння армії у 2030-х роках. Про це повідомляє Aviation Week

Зазначається, що зображення можливого зовнішнього вигляду літака опубліковане Міноборони країни у проєкті бюджету на 2020 рік. 

У наступному році на його розробку передбачено понад 250 мільйонів доларів. Новітній винищувач шостого покоління раніше був названий військовими F3 або Future Fighter (винищувач майбутнього).

Розробкою NGF займається японський концерн Mitsubishi Heavy Industries, але до проєкту планують залучити низку іноземних компаній, зокрема Lockheed Martin, Boeing та Northrop Grumman (США), BAE Systems (Велика Британія) та Airbus (Європа).

Зокрема таким чином розробляли винищувач Mitsubishi F-2 - на основі американського літака F-16 Fighting Falcon.

Як розраховує Міноборони Японії, на створення нової бойової машини піде 15 років, вона має замінити F-2 у 2030-х. Вартість проекту оцінюють у 40 мільярдів доларів.

Як зазначає видання, зображення літака свідчить, що він матиме два двигуни і використовуватиме технологію малопомітності, він буде одномісним, озброєння розмістять у внутрішніх відсіках, але можуть бути й зовнішні підвіски.

Japan Ground Self-Defense Force

Нагадаємо, минулого тижня ЗСУ отримали новий надзвуковий винищувач МіГ-29.Loading...
Loading...
Loading...