live

Нумеролог: 2020-й – один з найкращих років для завершення конфліктів

Святкування Нового року та Різдва Facebook/FolkUkraine

Будь-які кроки у 2020 році будуть мати відповідну віддачу, каже нумеролог

2020 рік для України є дев’ятим, завершальним, а це означає, що багато речей будуть завершені.

Такий прогноз в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення зробила нумеролог Людмила Савіна.

Нумеролог зазначила, що новий рік буде незвичайним і принесе одним добре, іншим – не дуже, однак все буде залежати від того, які вчинки робитимуть самі люди у 2020 році, таку віддачу вони й отримають.

"Нуль у кінці року, плюс ще, відповідно до нумерології, він має і в основі два нулі під час розрахунків, – це означає, що він налаштований як на позитивні рішення, тобто як на отримання істини, так і на отримання втрат, і будь-які кроки будуть мати віддачу", – сказала Людмила Савіна.

Нумеролог пояснила, що всі ми живемо 9-річними циклами, і будь-який рік для кожного, відповідно буде від першого до дев’ятого. Вона наголосила, що 2020 рік для України є дев’ятим, завершальним, що означає, що багато речей будуть завершені.

"2020 рік дуже багато речей виявить, проявить. Людям слід пам’ятати, що потрібно бути дуже акуратними і потрібно у цьому році подумати про те, що співчуття, благодійність – це той фактор, який буде мати потенціал. І, до речі, це один з найкращих років для завершення воєнних дій, бо завершення тоді буде на користь України", – сказала Людмила Савіна.

Як повідомляли, астролог Наталія Марченко спрогнозувала, що 2020 рік буде непростим.

А майстер Міжнародної асоціації фен-шуй, спеціалістка з китайської астрології Вікторія Хілініч застерегла, що у 2020 році Україна може втратити дуже багато грошей через грабунки олігархічних структур.

Читайте також: Мольфарка Магдалена Мочіовські дала прогноз для України та українців на 2020 рік.

 

Loading...