Гончарук розповів, коли Україна отримає транш МВФ

Олексій Гончарук Фото - kmu.gov.u

За словами прем’єра, нічого не заважає надходженню грошей від МВФ

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що новий транш від Міжнародного валютного фонду Україна отримає протягом наступних декількох місяців. Про це глава уряду повідомив у інтерв’ю каналу “Україна 24”.

За словами Гончарука, він переконаний у тому, що труднощі з надходженням грошей від МВФ не виникнуть.

"Це абсолютно технічна робота, яка зараз продовжується. Це питання декількох місяців, я не маю жодного сумніву, що ми цю технічну роботу доведемо до кінця і проблем не буде", - заявив прем’єр.

Також глава уряду додав, що для України стратегічно важливо отримати довгострокову програмну роботу з МВФ.

"Насправді співпраця з МВФ — це про довіру, це про дешеві ресурси... Для нас стратегічно важливо отримати таку довгострокову програмну роботу з МВФ, тому що це дуже авторитетна світова організація, і це сигнал для інвесторів, що можна заходити в Україну, з одного боку, з іншого боку — це можливість мати дешеві ресурси", - пояснив Гончарук.

Нагадаємо, нещодавно голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Верховної Ради Віктор Медведчук заявив, що головною метою Міжнародного валютного фонду в Україні є підпорядкування національної економіки інтересам транснаціональних компаній.

Loading...