Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вчений розповів, через скільки років нормалізується клімат у світі

Акції протесту у світі із закликом до боротьби зі зміною клімату. Фото АР News

Кліматолог зазначив, що незабаром погода в українській столиці буде такою, як у південній Польщі

Італійський геолог-кліматолог з Національної ради з досліджень Ренато Колуччі заявив, що для нормалізації клімату на Землі людству знадобиться не менше 100 років. Про це пише lenta.ua.

Коментуючи погоду в Києві, експерт зауважив, що дощі у цей час не можна назвати нормальним явищем. Він зазначив, що незабаром погода в українській столиці буде такою, як у південній Польщі, а в північній Італії - як на території сучасних Марокко і Тунісу. 

Колуччі пояснив, що поступово райони з жарким кліматом стануть розширюватися ближче до півночі, але територія холодних країн стане скорочуватися. Це призведе до того, що літо буде ще спекотніше, а зими менш морозними. 

Учений заявив, що на виправлення цієї ситуації людям потрібно як мінімум 100 років. Зміни в кліматі спровокують величезну міграцію, бо в деяких районах буде так спекотно, що виникнуть труднощі з подачею води, не виключається і поширення різних захворювань, тому людство почне перебиратися у більш холодні точки планети.

Зазначимо, кліматична ситуація у світі досягла критичної позначки, зокрема через діяльність людини. Від змін клімату страждають не тільки флора і фауна, але й самі жителі Землі. Тому екологи та науковці з різних країн світу закликають лідерів негайно вжити активних заходів. Також вчені пропонують і свої альтернативні рішення для поліпшення ситуації.

Як повідомлялося раніше, в Євросоюзі представили програму захисту клімату. 

Loading...