live

В Україні відтермінували запровадження збільшених штрафів власникам євроблях

Євробляхи

Документ було опубліковано у "Голосі України" 28 грудня, він набув чинності наступного дня після опублікування

В Україні набув чинності Закон "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 і 481" про відстрочення збільшення штрафу за ввезення "євроблях". Документ було опубліковано у "Голосі України" від 28 грудня.

Документом передбачається доповнити розділ ХХ "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу новим пунктом 95 щодо фактичного зупинення дії нових санкцій, передбачених частинами четвертої-шостої статті 470 і четвертої-шостої статті 481 Митного кодексу.

Відтак до осіб, які вчинили порушення митних правил, передбачені частинами четвертою-шостою статті 470 та частинами четвертою-шостою статті 481 МКУ, у період з 22 серпня по 31 грудня 2019 року включно, будуть застосовуватися санкції у вигляді штрафу в розмірі 8500 грн і 17000 грн відповідно.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній Раді 18 жовтня. Народні депутати ухвалили його в цілому 19 грудня. Президент України Володимир Зеленський підписав документ 27 грудня.

Loading...