live

Набув чинності закон стосовно банкрутства "Чорноморнафтогазу"

Прохідна компанії ”Чорноморнафтогаз”. Фото: Сувіров Олексій/УНІАН

Документ було опубліковано у "Голосі України"

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо подовження заходів, пов'язаних з відновленням діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз". Про це йдеться у випуску видання від 28 грудня.

Законом пропонується тимчасово, до 31 грудня 2022 року зняти арешти та заборони відчуження майна з Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" у виконавчих провадженнях. У зв'язку з цим пропонується внести відповідні зміни до Закону України "Про виконавче провадження".

Також законом пропонується до 31 грудня 2022 року не порушувати справи про банкрутство Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз". У зв'язку з цим пропонується внести відповідні зміни до Кодексу України з процедур банкрутства.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній Раді 13 листопада. Нардепи ухвалили його в цілому 19 грудня. За це проголосували 294 парламентарі. Президент України Володимир Зеленський підписав документ 27 грудня.

Loading...