live

Керівник ГТС України: У Відні вранці завершилися переговори з "Газпромом"

Керівник компанії "Оператор ГТС України" Сергій Макогон Новое время

Подробиці обіцяв розповісти пізніше

Керівник компанії "Оператор ГТС України" Сергій Макогон повідомив, що у Відні сьогодні ранком закінчився чотириденний переговорний марафон з "Газпромом".

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Сергій Макогон пообіцяв пізніше відповісти на усі питання, оскільки зараз фізично немає часу.

Зараз він летить в Брюссель для підписання міжоператорської угоди зі словацьким оператором ГТС Eustream на підставі європейських правил.

"В останні дні надходить дуже багато питань від журналістів і експертів з приводу сертифікації, анбандлінга, тарифів, переговорів з "Газпромом" і т.д. Обіцяю на все відповісти, але зараз просто фізично немає часу. Сьогодні об 5:28 ранку закінчили практично цілодобовий чотириденний переговорний марафон з "Газпромом" у Відні", – написав він.

У суботу пізно ввечері голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв повідомив, що в переговорах є певний прогрес, але узгоджених текстів угод поки що немає - "боротьба йде за кожну кому".

Наголошується, що вчора, 29 грудня, ввечері "Газпром" заявив про прибуття до Відня на місце зустрічі партнерів керівництва компаній, відповідальних за підписання підготовлених документів.

Loading...