У Польщі не надаватимуть великого значення словам Путіна щодо Другої світової війни

Кшиштоф Щерський. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Відповідне рішення було прийняте на нараді у канцелярії польського президента

Глава канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський заявив, що днями з'явиться узгоджена з президентом Анджеєм Дудою заява прем'єра Матеуша Моравецького з приводу слів президента Російської Федерації Володимира Путіна відносно причин початку Другої світової війни, передає PAP.

За словами Щерського, президент перебуває в тісному контакті з прем'єром і очільником МЗС у справі польської реакції на слова Володимира Путіна.

"Можна сподіватися найближчим часом на заяву прем'єра Матеуша Моравецького з цього питання, яка буде узгоджена з президентом Анджеєм Дудою" - сказав глава канцелярії.

Він додав, що під час наради, яка відбулася в п'ятницю, 27 грудня, у канцелярії польського президента, було вирішено не надавати цій ситуації найвищої ваги.

"Подивимося, яка буде реакція Росії на заяву прем'єра. Наразі ми не надаємо найвищої політичної ваги цій російській брехні. Вістря фальшивих звинувачень спрямоване протии всього Заходу; повертається риторика конфронтації і ізоляції Росії від Заходу. Це створює клопіт передусім тим, хто останнім часом переконував у потребі повернутися до повноправних довірливих відносин з Росією", - підкреслив Кшиштоф Щерський.

Раніше повідомлялося, що посла Російської Федерації в Польщі Сергія Андрєєва викликали в Міністерство закордонних справ Польщі після критичного висловлювання президента Росії Володимира Путіна про польського дипломата Юзефа Липського, який працював у гітлерівській Німеччині в 1930 роках.

Loading...