ОБСЄ зафіксувала зменшення вибухів на Донбасі

ОБСЄ

ОБСЄ повідомляє про 22 вибухи в Донецькій області

Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) у суботу, 28 грудня, зафіксувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попередньою добою.

Про це повідомляється у звіті організації за 28 грудня.

"У Донецькій області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши також менше вибухів (22), якщо порівнювати з попередньою добою (близько 390 вибухів). Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південь та південний захід від н. п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька) та на південь від Донецької фільтрувальної станції (ДФС; 15 км на північ від Донецька), де в період з вечора 26 та в ніч на 27 грудня, камера СММ зафіксувала 32 снаряди на відстані орієнтовно 300–800 м від ДФС. Раннього вечора 27 грудня ця камера зафіксувала 8 снарядів, що пролетіли на відстані орієнтовно 200–700 м південніше станції", – йдеться у повідомленні.

Також в ОБСЄ зазначають, що у Луганській області місія констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню та не зафіксувала жодного вибуху, якщо порівнювати з попередньою добою (50 вибухів). Усі порушення режиму припинення вогню, зокрема черги зі стрілецької зброї, зафіксовано в районах на південний захід від н. п. Калинове (непідконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).

Нагадаємо, раніше моніторингова місія ОБСЄ повідомила, що з початку 2019 року на Донбасі загинули, щонайменше, 18 мирних жителів по обидві сторони фронту.

Loading...