live

"Вони такі ж, як і у мільйонів українців": Генерал-майор Марченко розповів про відносини з Порошенком

Генерал-майор Дмитро Марченко Уніан

Він поговорив з колишнім президентом телефоном після того, як той вніс за нього заставу

Начальник головного управління розвитку та супроводу матеріального забезпечення Міністерства оборони України та генерал-майор Дмитро Марченко стверджує, що відносини з експрезидентом України Петром Порошенком у нього такі ж, як і у решти українців, а бачив він його лише раз у житті.

Про це він розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

Так, з Порошенком він зустрічався один раз на заході, коли треба було зробити спільне фото, а до моменту виходу із СІЗО вони ніколи особисто не спілкувалися.

"Відносини з Петром Олексійовичем у мене такі ж, як і у мільйонів українців. Я бачив його один раз на заході і ми усі разом сфотографувалися. Ні телефонного, ні тим більше особистого спілкування у мене з ним не було", - сказав Марченко.

Однак, після того, як Петро Порошенко вніс заставу за нього у сумі 20 млн гривень, він поговорив з ним телефоном.

"Телефоном я з ним поговорив, коли мене випустили під заставу", - зазначає генерал-майор.

Зокрема, під час розмови Марченко подякував Порошенку і його родині за "звільнення" і додав, що "для нього є великою честю той факт, що він мав можливість захищати український народ".

Нагадаємо, 12 листопада Печерський районний суд міста Київ взяв під варту генерал-майора, начальника головного управління Міністерства оборони України Дмитра Марченка, який є підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісного речового майна за завищеною ціною для Збройних Сил України.

17 грудня Дмитра Марченка звільнили з СІЗО під заставу у сумі 20 мільйонів гривень. Її вніс експрезидент Петро Порошенко.

Також Марченко вважає, що його затримання може бути замовленням або відстоюванням інтересів скривджених постачальників.

Loading...