Ми нікому не дозволимо читати нам нотації: Посла РФ викликали в МЗС Польщі відповісти за слова Путіна

Посол РФ у Польщі Сергій Андрєєв Фото з відкритих джерел

Бесіда була жорстка, але цілком коректна, сказав Андрєєв

Посла Російської Федерації в Польщі Сергія Андрєєва викликали в Міністерство закордонних справ Польщі після критичного висловлювання президента Росії Володимира Путіна про польського дипломата, який працював у гітлерівській Німеччині в 1930 роках. Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами Сергія Андрєєва, він зустрічався з директором східного департаменту польського МЗС. Він зазначив, що розмова була "жорсткою, але цілком коректною".

"Мова йшла про виступ президента Росії Володимира Путіна спочатку на саміті СНД, потім на колегії Міноборони. Ми нікому не дозволимо читати нам нотації. Нам є що сказати, і на тему історичної політики в тому числі", - підкреслив дипломат.

Наголошується, що мова йде про критику Володимира Путіна посла Польщі в Німеччині Юзефа Липського, який, за словами президента РФ, підтримував ідею Гітлера вислати євреїв в Африку.

"Сволота, свиня антисемітська - по-іншому сказати не можна. Він повністю солідаризувався з Гітлером в його антиєврейських, антисемітських настроях", - сказав Путін під час свого виступу.

Раніше повідомлялося, що з нагоди 80 роковин початку Другої Світової війни, Варшава запланувала низку заходів під гаслом "Пам'ять і застереження", на які запросили близько 40 глав країн, урядів та очільників міжнародних організацій та блоків. Проте Польща не стала запрошувати Володимира Путіна на відзначення 80 річниці Другої світової. 

Loading...