live

Легіонери збірної України в першій частині сезону-2019/2020: Роман Безус

В осінній частині сезону-19/20 Роман Безус зіграв за "Гент" 20 матчів Українська асоціація футболу

За рік перебування у бельгійському "Генті" український півзахисник став повноцінним гравцем основної обойми команди

У січні 2020 року виповниться рівно рік, як півзахисник національної збірної України Роман Безус здійснив свій бельгійський перехід із футбольного клубу "Сент-Трюйдена" до "Гента". І якщо друга половина сезону-2018/2019 стала для українця своєрідною адаптацією до нових командних умов, то по першій частині сезону-2019/2020 уже можна зробити деякі висновки, пише офіційний сайт Української асоціації футболу.

По-перше, Роман став повноцінним гравцем основної обойми команди. По-друге, судячи з усього, присутність у "Генті" двох партнерів по національній команді, Романа Яремчука та Ігоря Пластуна, значно скоротила для Безуса період інтеграції.

Із 20-ти зустрічей, що півзахисник провів у цей період у складі команди, дев'ять разів наш хавбек з'являвся у стартовому складі. А якщо глянути на статистику футболіста, можна сказати, що майже в половині поєдинків Безус записував на свій рахунок чи то забитий м'яч, чи то результативну передачу.

І ще одна цікава деталь. Усі свої результативні дії Роман Безус виконав у поєдинках, коли з'являвся на полі з перших хвилин.

Новий, 2020 рік "Гент" розпочне 18-го січня, коли в рамках 22-го туру чемпіонату Бельгії прийме "Мускрон".

 

 

Loading...