live

Карасьов: Через Кулика Україна стала розмінною монетою у різних внутрішньополітичних іграх

Політолог Вадим Карасьов 112.ua

"2019 рік з точки зору дипломатії, по багатьох американських напрямках, це була катастрофа"

Україна через дії скандального прокурора Костянтина Кулика стала розмінною монетою у внутрішньополітичних різних іграх.

Про це повідомив політолог Вадим Карасьов в інтерв’ю каналу Ukrlife.TV, інформує 112.ua.

"Це коли країна стає розмінною монетою в різних іграх внутрішньополітичних. Наприклад, як у США. Розумієте, ми так вляпалися. Скажу чому, тому що зовнішню політику повинні робити не тільки люди розумні, але і інституційно уповноважені. Це президент, це уряд, це МЗС. Але коли у нас прокурори в 2019 році, Луценко, Кулик та інші, фактично займалися зовнішньою політикою, збираючи компромат на одного з політиків, на його сім’ю і цей компромат возили іншій конкуруючій фірмі по виборам в Штати. Ми фактично сьогодні стаємо полем битви ось цих двох монстрів, демократичного і республіканського, у цьому батлі внутрішньоамериканському. І як ми виглядаємо після цієї всієї зовнішньопрокурорської політики, як ми виглядаємо у світовому співтоваристві, як ми виглядаємо в тих самих Штатах, що пишуть про нас", – зазначив він.

Карасьов підкреслив, що все це почалося з непрофесіоналізму ще у 2016 році, "коли ми просто тупо поставили на одного з кандидатів, замість того, щоб взагалі йти з цього".

"Ми – об’єкт зовнішнього правління, як буває, що неслухняна дитина вирвалась, так би мовити, з кутка, куди її поставили, зовнішнього правління, і пішла бешкетувати…. З цим треба закінчувати. І, слава Богу, зараз призначили Єльченка послом у США, більш або менш професійний дипломат, авторитетний, досвідчений і т. д. Але там взагалі не було, це був жах, що посольство не мало нормального керівництва, коли цими фактичними послами були Кулик і Луценко. А Джуліані з одного боку, ці з іншого. І учасники різних кіношоу, кінозйомок щодо Байдена, його сина, "Бурісми" та ін. І ось, я вважаю, що 2019 рік у цьому сенсі, з точки зору дипломатії, по багатьох американських напрямках, це була, звичайно, катастрофа", – додав політолог.

Раніше повідомлялося, що 60 народних депутатів, зокрема представники "Слуги народу", "Голосу" та "Батьківщини", підписали колективний запит на усунення Костянтина Кулика. Підписи за його відставку збирають на сайті офіційного інтернет-представництва президента України.

Кулик став фігурантом журналістського розслідування програми Bihus.info. За даними журналістів, він став власником двох квартир в елітному житловому комплексі в Києві і замовив будівництво додаткової житлоплощі на даху цього будинку.

В 2016 році Національне антикорупційне бюро розслідувало проти Кулика кримінальну справу за фактом незаконного збагачення, але через рішення Конституційного суду про декриміналізацію даного злочину Кулик не був засуджений.

 Loading...
Loading...
Loading...