live

"Залізні метелики": Держкіно виділить майже 2,5 млн грн на стрічку про катастрофу рейсу МН17

Фото з відкритих джерел

Ця сума покриє 54% загальної вартості виробництва фільму

Державне агентство України з питань кіно виділить майже 2,5 мільйони гривень на створення фільму "Залізні метелики" про катастрофу рейсу МН17.

Про це повідомляє пресслужба агентства.

Зазначається, що сьогодні Держкіно уклало з ГО "Творче об’єднання "Вавилон 13" договір про надання державної підтримки на виробництво фільму "Залізні метелики" розміром 2 млн 305 тис. 846,96 грн. Ця сума покриє 54 % загальної вартості виробництва фільму.

"Кінопроєкт документального фільму "Залізні метелики" став одним із переможців Дванадцятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію фільму є Роман Любий, продюсери – Володимир Тихий та Андрій Котляр", - йдеться у повідомленні.

В Держкіно пояснили, "Залізні метелики" – це шрапнель ракети БУК, якою росіяни влітку 2014 року вбили 298 пасажирів малазійського рейсу МН-17, збивши літак у небі над Донбасом.

"Ми думали – це кінець. Усі побачили, що російсько-український конфлікт стосується всього світу. Однак інформаційна війна заплутує цей випадок. Замість розплутати його, фільм беземоційно досліджує процес", - додали у агенстві.         

Реліз фільму в Україні планується у 2020 році.

Нагадаємо, 24 грудня Державне агентство України з питань кіно уклало договір з ТОВ "Солар Медіа Інтертейнмент" про надання державної підтримки на виробництво нового фільму Сергія Лозниці "Бабин Яр". З держказни виділять 49 млн 343 тис. 271,31 гривень.

 

 Loading...
Loading...
Loading...