live

У "Слузі народу" вважають, що "формулу Штайнмаєра" можуть трансформувати

Максим Ткаченко, заступник голови фракції "Слуга народу" Фото з відкритих джерел

Передумовою стала остання зустріч лідерів "нормандської четвірки"

Максим Ткаченко, заступник голови фракції "Слуга народу", заявив про можливу трансформацію деяких пунктів "формули Штайнмаєра".

Про це він сказав в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Так, він переконаний, що її можуть переглянути у процесі переговорів у "нормандському форматі", а остання зустріч лідерів чотирьох країн дала надію на зміну частини пунктів.

Водночас Ткаченко стверджує, що цей закон слід перезапустити, адже стало зрозуміло, що позицію РФ можна "зрушити".

"Ми хочемо цей закон перезапустити, адже після останньої зустрічі в Парижі стало зрозуміло, що ми зможемо зрушити позицію Російської Федерації. У нас з'явилося нове вікно можливостей на цьому треку. У деталі цього процесу залучені дипломати, але по тій інформації, яка проскакує, з'являється надія, що "формула Штайнмаєра", яка лежить в основі чинного закону, зможе трохи трансформуватися", - зазначив політик.

Нагадаємо, 9 грудня під час засідання "нормандської четвірки" сторони обговорили необхідність введення на території окремих регіонів Донбасу особливого статусу. При цьому Путін зазначив, що такий статус необхідно запровадити на постійній основі.

12 грудня Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроєкт №2569 про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей".Loading...
Loading...
Loading...