У Бахмудському СІЗО засуджених практично не лікують

Сізо

Не видають медичні препарати: знеболювальні і протизапальні

У СІЗО в Бахмуті, Донецької області, в'язні розповіли про жахливий стан з меддопомогою. Засуджених практично не лікують і не видають медикаменти.

Про це розповів представник Уповноваженого з прав людини в Луганській та Донецькій областях Павло Лисинянський на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що він за дорученням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової, здійснив виїзну перевірку в СІЗО в Бахмуті.

Лисинянський провів бесіди з неповнолітніми підслідними, а також перевірив усунення порушень, які були виявлені співробітниками представництва офісу омбудсмена України в Луганській і Донецькій областях протягом 2019 року.

"Є позитивні моменти, повністю оновлена ​​і відремонтована кімната психо-фізіологічної розвантаження для ув'язнених і підслідних, відремонтована кухня, відремонтовані частина прогулянкових двориків", - розповів представник омбудсмена.

Однак, за його словами, критичною залишається ситуація з медициною в даному СІЗО. Під час перевірки, Лисинянський конфіденційно поспілкувався з підслідними, йому повідомили, що медичну допомогу в СІЗО практично не надають, медичні препарати такі як знеболювальні, протизапальні  не видають.

"Щодо ситуації з доступом підслідних до медичної допомоги будуть направлені додаткові перевірки, а також вже складені акти реагування та направлено до правоохоронних органів", - додав Лисинянський.

Нагадаємо, у липні у СІЗО в Бахмуті оголосили карантин – стався спалах кору.

 

Loading...