Аграрний підкомітет підтримав правку про 10 тисяч гектарів землі в одні руки, – Шуфрич

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"На підкомітеті також підтримали можливість брати землю в заставу"

Під час закритого засідання аграрний підкомітет підтримав можливість концентрації землі в одних руках до 10 тисяч гектарів.

Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної ради, який транслювався в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя", голова комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

На засіданні аграрного підкомітету було прийняте рішення, яка таблиця з правками буде розглядатися на засіданні комітету.

"Хочу сказати, що всі 3299 поправок, які були внесені народними депутатами фракції  "Опозиційна платформа – За життя" винесені на завтрашнє голосування. Всього поправок буде 4018. Підтримали в швидкий спосіб близько 10 поправок, серед яких питання можливості концентрації землі в одних руках до 10 тисяч гектарів. Ми ще будемо з цим сперечатися", – відзначив Шуфрич.

Крім того, як зауважив, народний обранець на підкомітеті підтримали можливість брати землю в заставу.

"Але протягом року після реалізації застави банки повинні її продати тим, хто має право купити її…Завтра буде непростий розгляд в комітеті. Важливий момент, що підкомітет справді мав право не розглядати всі 4018 поправок, але на комітеті, згідно зі законом, кожна поправка має бути розглянута. Завтра розпочнеться реальний розгляд поправок", – констатував Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Loading...