В Японії вперше за 10 років застосували смертну кару до іноземця

Страчений був громадянином Китаю

Фото з відкритих джерел

У Японії вперше за десять років стратили через повішання громадянина іншої держави через жорстоке вбивство. Про це повідомляє ВВС.

Згідно з повідомленням, 40-річного Вей Вея повісили за жорстоке вбивство цілої сім'ї, яке він вчинив з двома співучасниками у 2003 році. Спільникам вдалося втекти до Китаю, де одного стратили у 2005 році, а другого засудили до довічного ув'язнення.

Як зазначається, Вей Вей зізнався у скоєнні вбивств, але заперечив, що відігравав головну роль. Він та його спільники намагалися пограбувати будинок бізнесмена в місті Фукуока. Під час нападу бізнесмен, двоє його дітей були задушені, а дружину втопили у ванній. Потім тіла жертв скинули в затоку Хаката.

"Це надзвичайно жорстокий випадок, коли щасливі члени сім'ї, зокрема восьмирічна й 11-річна дитина, були вбиті з дійсно егоїстичних причин", - сказала міністр юстиції Масако Морі, вона також наголосила, що підписала вирок "після ретельного розгляду".

Слід зауважити, що Японія почала розголошувати імена розстріляних ув'язнених лише у 2007 році. Відтоді назвали лише одного іноземця - китайця, повішеного у 2009 році. Він убив трьох китайців, з якими жив у Токіо.

Наразі в Японії понад 100 в'язнів, засуджених до смертної кари. У минулому році було страчено 15 осіб, зокрема 13 членів культу судного дня Аум Сінрікьо, які влаштували теракт в токійському метро в 1995 році.

Нагадаємо, нещодавно в Білорусі розстріляли 37-річного чоловіка, якого у січні засудили до смертної кари через особливо жорстоке подвійне вбивство жінок.

Loading...