Шуфрич: Завтра підготовча група продовжить роботу над земельним законопроєктом

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Проте, з іншого боку, є новація, яка викликає в нас стурбованість – це робота в режимі підкомітету"

Таблиця з правками до земельного законопроєкту, яка була сьогодні представлена на аграрному комітеті, не відповідає тій домовленості, яка була  в меморандумі підписаному тиждень тому. Тому робота підготовчої групи продовжиться у п'ятницю.

Про це під час брифінгу в кулуарах Верховної ради, який транслювався в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя", голова комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

За його словами, представники партії звернули увагу на те, що таблиця, яка була представлена комітетом, в якій вже 2600 поправок, не відповідає тій домовленості, яка була підписана і зафіксована в меморандумі підписаному тиждень тому лідерами фракцій.

"Наша позиція була прийнята і завтра продовжиться робота підготовчої групи. Проте, з іншого боку, є новація, яка викликає в нас стурбованість – це робота в режимі підкомітету. Ми розуміємо, що робота в режимі підкомітету – це формалізація початку розгляду питань в самому комітеті з можливим відхиленням від тих домовленостей, які були досягнуті в меморандумі", – відзначив Шуфрич.

Як зауважив народний депутат, після компромісів, яких вдалося досягнути, із 5000 узгодили близько 4100 правок.

"Сьогодні ми наполягаємо на тому, щоб 3299 правок фракції "Опозиційна платформа – За життя" були враховані як повноцінні поправки. Ми готові до компромісів і пошуку консенсусу в рамках досягнення можливості розблокування цього питання, але виключно в рамках меморандуму і регламенту", – розповів Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Увесь цей час під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Окрім того, протести відбувалися у семи регіонах країни. Зокрема, люди перекривали автомагістралі.

Loading...