live

СБУ викрила у Чернівцях мобільну нарколабораторію

СБУ

Для конспірації зловмисники періодично перевозили "цехи" в інші місця

У Чернівцях Служба безпеки України блокувала діяльність переїзної нарколабораторії із виробництва амфетаміну. Щомісячний обіг від її роботи становив півмільйона гривень.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За версією слідства, група місцевих мешканців організувала наркобізнес із виготовлення та збуту амфетаміну у особливо великих розмірах. Так звану лабораторію обладнали в помешканні одного із них.

"Філіали" діяли в орендованих приміщеннях в Чернівцях та по області. Для конспірації зловмисники періодично перевозили "цехи" в інші місця, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що восени правоохоронці прикрили дві лабораторії із наркомережі в одному із сіл на Буковині та в Чернівцях.

У межах цього кримінального провадження співробітники СБУ провели обшуки за адресою третьої підпільної лабораторії, а також за місцями проживання підозрюваних.

За словами правоохоронців, під час слідчих дій було вилучено з гаражу підготовлені до продажу психотропні речовини, обладнання для їх виготовлення, прекурсори, комп’ютерну техніку та чорнові записи з даними про замовників і наркотрафік.

Наразі правоохоронці готуються оголосити трьом фігурантам справи про підозри.

Нагадаємо, 13 вересня у Чернівецькій області у межах протидії незаконному обігу наркотиків Служба безпеки України блокувала діяльність нарколабораторії з виготовлення психотропної речовини амфетаміну.

Loading...