Раді пропонують визнати на законодавчому рівні надання хмарних "послуг"

Фото з відкритих джерел

Законопроєкт було зареєстровано ще 20 грудня, проте наразі його текст відсутній

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №2655 "Про хмарні послуги". Про це йдеться на сайті парламенту.

Ініціаторами законопроєкту виступили 8 нардепів від фракції "Слуга народу" та по одному нардепу від "Опозиційної платформи – За життя" та "Європейської солідарності".

Нині документ знаходиться на розгляді керівництва Верховної Ради.

Довідково: Хмари – вид послуги в мережі інтернет, яка дозволяє зберігати та обробляти данні, які знаходяться на віддаленому сервері. Найбільш популярний приклад хмарного сервісу – Google Docs та Google диск.

Перевага таких сервісів полягає в тому, що доступ до файлів, які там зберігаються, можна отримати з будь-якої точки планети у будь-який час.

Для бізнесу, такі файлосховища корисні тим, що вони здатні оптимізувати процес, бо клієнту цього сервісу не потрібно думати про оновлення обладнання або його розширення. Якщо виникла необхідність у додатковому "місці зберігання", його можна отримати за лічені хвилини.

Ймовірно, що зареєстрований законопроєкт стосуватиметься діяльності таких сервісів саме у бізнес-сфері. Оскільки у бізнес-спільноті все частіше піднімаються питання можливості та надійності таких послуг.

Раніше повідомлялося, що операційна система Windows 10 від Microsoft запровадила функцію, яка надає можливість перевстановити систему з хмарного сховища.

Loading...