Бужанський просить Рябошапку виписати підозри причетним до нападів на журналістів під Апеляційним судом

Скріншот ZIK

Нардеп заявив, що для прокурора ця справа має стати пріоритетною

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський звернувся до генерального прокурора Руслана Рябошапки з проханням захистити медійників, на яких скоїли напад під Апеляційним судом, коли розглядалось обрання запобіжного заходу Юлії Кузьменко.

Про це йдеться у сюжеті інформаційного проєкту "#НОВИНИ" на телеканалі ZIK.

Відповідний пост Бужанський опублікував у своєму Телеграм-каналі. За повідомленням, такі радикальні дії неприпустимі до представників ЗМІ, тож Бужанський просить Рябошапку вручити підозри усім причетним.

"Усі персонажі ідентифіковані, поліція порушила кримінальну справу і виписала підозри. Їх потрібно просто підписати", – написав Бужанський.

Нардеп наголосив, що для прокурора ця справа має стати пріоритетною.

Нагадаємо, що під час включення з-під Апеляційного суду у Києві, де розглядалось обрання запобіжного заходу фігурантці у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, представники, ймовірно, її "групи підтримки" грубо поводились щодо знімальної групи телеканалу ZIK.

Крім цього, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив: в суді над підозрюваними у вбивстві журналіста Павла Шеремета так звані "активісти" нападали та били журналістів. Зокрема, удари від радикалів отримали кореспонденти видань sharij.net, "Страна.ua", а журналістці телеканалу ZIK Аллі Жизневській вдарили по руках, коли вона знімала це на телефон.

Згодом у ЗМІ з’явилась інформація, що організатором цих нападів був одеський активіст Сергій Стерненко. До того ж під час нападу на кореспондента sharij.net Стерненко ще й перебував під державною охороною.

Loading...