Аграрний комітет сьогодні продовжить розгляд законопроєкту стосовно ринку землі

ринок землі

Початок засідання заплановано на 16:00

Профільний парламентський комітет з питань аграрної та земельної політики збереться на чергове засідання. Про це йдеться на сайті парламенту.

На цьому засіданні учасники продовжать розгляд законопроєкту стосовно запровадження ринку землі.

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков дав доручення керівництву аграрного комітету завершити розгляд правок до 10 січня.

"Враховуючи кількість пропозицій до законопроекту №2178-10, даю доручення комітету з питань аграрної політики провести засідання комітету 26, 27 та 28 грудня 2019 року. А також 2, 3, 6, 8, 9 та 10 січня 2020 року", - заявив він.

Нагадаємо, Верховна Рада під крики "ганьба" ухвалила у першому читанні скандальний законопроєкт про запровадження ринку землі.

Голова аграрного комітету Микола Сольський заявляв, що до другого читання до документа надійшло понад дві тисячі правок. Згодом виявилося, що частину з них виключили. Через це сталося непорозуміння на попередньому засіданні комітету.

Увесь цей час під стінами Верховної Ради протестували аграрії. Окрім того, протести відбувалися у семи регіонах країни. Зокрема, люди перекривали автомагістралі.

Loading...