live

Як вибрати червону ікру: Поради експертів

Ілюстративне Фото з відкритих джерел

Фахівці радять дивитися на місце її виготовлення

Натуральна червона ікра не дешеве задоволення, проте висока ціна не завжди гарантує якість продукту. Порадами щодо того, як вибрати якісну та смачну ікру, поділилася експерт в галузі харчування Наталія Петроченкова. Про це повідомляє Ukrhealth.
 
Як зазначається, найкраще вибирати ікру з маркуванням "ДСТУ" на упаковці. Крім цього, на банці не повинно бути жодних пошкоджень: наявність навіть найменшого здуття може сигналізувати про розвиток небезпечних мікробів. За словами експерта, такий продукт краще викинути, адже він може серйозно нашкодити здоров’ю.
 
Також Наталія додала, що найкраще вибирати ікру в скляній банці. Таким чином покупець може роздивитися ікринки ще до покупки, не відкриваючи банку.
 
"Ікринки першого сорту повинні бути цілими, однакового кольору, розміру, а також не повинні бути злиплими. Якщо таку банку перевернути, то ікра не повинна моментально починати повзти по стінках. Якщо це відбувається, то в банці занадто багато "джуса". Обсяг цієї рідини позначається на фактичній кількості ікри, яку ви купуєте", — зазначила Петроченкова.
 
Крім цього, експерт порадила перед покупкою дивитися на місце виготовлення продукту. А саме, найкраще шукати ікру з традиційних місць на зразок Камчатки та Сахаліну.
 
До слова, Петроченкова також додала, що заморозка не впливає на якість ікри, проте лише в тому випадку, якщо продукт був заморожений один раз.
 
Нагадаємо, нещодавно експерти порахували, скільки приблизно коштуватиме новорічне застілля у 2020 році.


Loading...
Loading...
Loading...