live

Шуфрич анонсував засідання парламентського комітету через напад на журналістів під судом Києва

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Ми зробимо усе, щоби винні були покарані"

Комітет з питань свободи слова збереться на засідання з приводу нападу на журналістів під судом. У МВС підтвердили, що вони будуть присутні, також буде голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя", голова комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Народний депутат висловив журналістам слова підтримки.

"Скажу, що  і наша  партія "Опозиційна платформа – За життя", і комітет з питань свободи уважно спостерігають за тим інцидентом, черговим нападом на журналістів каналу ZIK, що стався відносно Андрія та Алли вчора. Безумовно буде реакція, буде засідання комітету, вже МВС підтвердило, що вони будуть присутні, також буде голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко. Ми зробимо усе, щоби, на жаль я не можу гарантувати, що такого більше не станеться, винні були покарані, тому що це зухвальство і насилля над журналістами неприпустиме і з цим треба боротися", – зазначив Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, що під час включення з-під Апеляційного суду у Києві, де розглядалось обрання запобіжного заходу фігурантці у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета Юлії Кузьменко, представники, ймовірно, її "групи підтримки" грубо поводились щодо знімальної групи телеканалу ZIK.

Крім цього, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко зазначив: на суді над підозрюваними у вбивстві журналіста Павла Шеремета так звані "активісти" нападали та били журналістів. Зокрема, удари від радикалів отримали кореспонденти видань sharij.net, "Страна.ua", а журналістці телеканалу ZIK Аллі Жизневській вдарили по руках, коли вона знімала це на телефон.

Згодом у ЗМІ з’явилась інформація, що організатором цих нападів був одеський активіст Сергій Стерненко. До того ж під час нападу на кореспондента sharij.net Стерненко ще й перебував під державною охороною.

Новини за темою: Суд над підозрюваними у вбивстві Шеремета перетворився на беззаконня

Loading...