live

ТОП-5 продуктів, які боряться із запаленням, - лікар

Ілюстративне Фото з відкритих джерел

У деяких випадках продукти можуть замінити диклофенак або ібупрофен

Німецький спортивний лікар Клаус Петтген розповів, що деякі продукти можуть ефективно боротися із запаленням та болем, не поступаючись знеболювальним. Про це повідомляє Focus.
 
Як зазначається, завдяки своєму багатому складу, така їжа у деяких випадках може діяти не гірше за диклофенак та ібупрофен, які мають ряд побічних ефектів. У зв’язку з цим медик радить вживати такі продукти:
 
Вишня.
Червоні ягоди місять у складі антиоксиданти, вітамін С і так звані антоціанідіни, які можуть зменшувати запалення.
 
Лимон.
За словами Петтгена, плоди лимону активно боряться із запаленням, адже місять у сладі велику кількість вітаміну С, що діє як природний антиоксидант. Зокрема, в одному лимоні налічується  приблизно 50% денної норми цього вітаміну. Тому медик рекомендує додавати подрібнені лимони разом з цедрою у страви перед подачею.
 
Ананас.
Користь цього фрукту фахівець пояснює тим, що у складі продукту міститься фермент бромелайн, який стимулює травлення та сприяє схудненню. Окрім цього, ця речовина має протизапальну дію.
 
Куркума.
Ця яскрава спеція є джерелом багатьох активних хімічних речовин (куркуміноїдів). Зокрема, найвідомішим з них є куркумін – потужний антиоксидант, який має протизапальну дію. Щоб посилити користь куркуми, Петтген радить вживати її разом із чорним перцем.
 
Олії з омега-3 жирними кислотами.
Жирні кислоти омега-3 також мають протизапальну дію. А саме, найбільше їх міститься у лляній, оливковій та ріпаковій олії. За словами лікара, ці олії, як джерело омега-3, мають більшу користь, ніж морська риба, яка може бути забрудненою ртуттю.
 
Нагадаємо, нещодавно британські лікарі назвали два найнебезпечніші алкогольні напої, які викликають сильне алкогольне сп’яніння та жахливе похмілля  зранку.


Loading...
Loading...
Loading...