Сольський не може бути керівником аграрного комітету, тому що у нього є конфлікт інтересів, – Качний

народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний Скріншот ZIK

"Він не має права не те що керувати комітетом, а брати участь в голосуваннях в цьому комітеті"

Микола Сольський не може бути керівником аграрного комітету, бо він є людина, у якої є конфлікт інтересів. Фракція "Опозиційна платформа – За життя" вже подала всі необхідні документи в НАБУ.  

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Качний.

Він вважає, що керівництвом партії "Слуга народу" було поставлене завдання проголосувати будь-якою ціною закон про ринок землі у другому читанні до кінця цього року.

"Вони хотіли продовжити сесійний тиждень до 26, 27 числа і зробити голосування якраз в четвер-п'ятницю. Але ви пам'ятаєте жорстку позицію нашої фракції "Опозиційна платформа – За життя" і фракції "Батьківщина". Ми практично не дали їм можливості провести агарний комітет з порушеннями закону про регламент і без розгляду поправок. Ви знаєте, що раптом із 4700 правок зникло більше 2 тисяч. І тут ми зразу ж подали заяву в ДБР про те, що потрібно розслідувати ці питання", – зазначив Качний.

Однак, за його словами, найголовніше в цьому те, що керівник аграрного комітету, Микола Сольський є людина, у якої є конфлікт інтересів.

"Ми надали всі документи, які підтверджують, що в його декларації вказується три платежі від дивідендів, отриманих від аграрної компанії, засновником якої він є. Вона називається Наташа-Агро, за якою закріплені 51 тисяча гектарів землі. І він не має права не те що керувати комітетом, а брати участь у голосуванні в цьому комітеті. Ми звернулись в НАБУ. Думаємо, що правоохоронна система повинна дати оцінку всьому тому, що відбувається в аграрному комітеті", – прокоментував депутат.

До слова, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович розповів, що за те, що відбувається на  Комітеті ВРУ з питань аграрної та земельної політики, його голові Миколі Сольському загрожує кримінальна відповідальність. 

Нагадаємо, народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олександр Колтунович розповів, що аграрний комітет перебуває під тиском Офісу президента. А документи, які це підтверджують, вже подано у відповідні служби. 

Loading...