live

Рабінович: У Верховній Раді практично всі говорять російською мовою

Вадим Рабінович 112.ua

Як тільки вимикаються мікрофони...

У Верховній Раді України, як тільки вимикаються мікрофони, всі депутати говорять російською мовою. Про це повідомив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Мовний закон – це ж не гуманітарка, це просто знущання над російськомовним населенням. Коли кажуть, що "ви можете робити все англійською, китайською мовою, а російською не можна". Коли половина країни розмовляє російською. Я в парламенті з усіма абсолютно, як тільки вимикається мікрофон, і всі розмовляють тільки російською мовою. Практично всі, за винятком двох-трьох чоловік. Ну а що ви влаштовуєте показуху тоді? Це раз", – зазначив він.

Рабінович розповів, у чому саме полягає справжній патріотизм.

"По-друге, скажіть мені, чому на російській мові можна будувати країну, а от якщо я не говорю по-російськи, то мені не можна, наприклад, висловити свою думку, як треба її будувати? Скажіть, чому, якщо я народився в сім’ї, де всі розмовляли по-російськи, я повинен бути громадянином другого сорту, тому що ви – ці, як це, шобла якась прийшла до влади, з Парубієм ось цим от, почав влаштовувати тут, зносити пам’ятники, палити людей, і вважає це велике досягнення патріотизму.

У чому патріотизм? Давайте визначимося, я сто раз кажу, патріот – це в результаті дій якого твоя країна і твій народ живе краще. Ось це патріот. Все інше – це злодії та вбивці. Ось це – те, що вони нам принесли, ось ця банда Парубія, там, як вони, скільки їх там, я їх загально називаю групою Парубія", – констатував парламентарій.

Як повідомлялося, у Венеціанській комісії заявляють, що влада України повинна добиватися балансу в мовній політиці для того, щоб мовна проблема не стала джерелом міжетнічної напруженості в Україні.

 Loading...
Loading...
Loading...